jeux de The Spectrum Retreat gratuit | The Americans | Comments (8)

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ma berugtamMit szóltok hozzá?

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
71 válasz erre a témára

alliner16

alliner16

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 136 Hozzászólás
  • 0 köszönet
áhh nem tudom miért halt ki ez a szenzációs topic?!!!4 amúgy valamelyik nap én is úgy beba**tam hogy eltévedtem hazafelé tongue.gif pont az ellenkező irányba indultam haza a kocsmából és a város másik végén lévő sportcsarnoknál találtam magam (ez azért nem olyan kis távolság békéscsabán lakom) de halljunk még részeges történeteket!!!4 ÁÁÁÁ DE MAGAMÉNAK ÉRZEM A TÉMÁT laugh.gif biggrin.gif tongue.gif
  • 0

Máté666

Máté666

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 122 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:a világ kezdetétől, a legnagyobb emberek hazájából...
  • Érdeklődés:szeretek sportolni, futni, túrázni, mozogni, sziklátmászni, jelenleg kielboatozni, és minnél jobban elfáradni... :) emelett szeretek zenét hallgatni jöhet szinte bármi blues alter és persze a régi nagyok mint a Doors, Led Zepp, Hendrix, Joplin... és gitározom is ;) nem vetem meg a jo filmeket sem, hobbim mellé sorolom még az olvasást is :)
Tegnap nagyon berúgtam... 8 sör és közé bele szúrva a tömény ital... szoval k*rvára másnapos vok... és ráadásul összehánytam a bulit utána a vonatot és itthon se maradhatott üresen a szoba... most probálok valahogy túlélni de ennél szarabb érzés nincs... tongue.gif
  • 0

baggio11

baggio11

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 158 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Azt hittem hogy ez a 7végi piálás csak felénk divat, de akkor megnyugodtam mert vannak mindenhol tehetséges versenyzők! biggrin.gif
  • 0

geri9010

geri9010

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 117 Hozzászólás
  • 0 köszönet
nekem volt egy haverom aki csunán be volt [email protected], "ment" haza és beesett a kádba. nagy csörömpölés, jön az anyja: Fiam, te be vagy rugva! erre a gyerek:anyu, véletlen vóóót! laugh.giflaugh.giflaugh.gif
másik haverom pincebuliba volt, és másnap reggel 8-kor ment dolgozni, de 6-kor még ott pálinkáztak, felhivja az anyja: nem kéne hazajönnöd? mindjárt megyek! de persze nem ment haza...
  • 0

skaterpunktomi

skaterpunktomi

Betűszaporító

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1021 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Bruhahaha ezek naon jók!!!
főleg a másodiki wink.gif
  • 0

StEeL10

StEeL10

Betűszaporító

• Törzstag
  • 0
  • 1384 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Gelredome Arnhem
Én tegnap jól bekarmoltam, toltuk be a fütyülősöket rendesen. Azthiszem most egy hétig pihenek... biggrin.gif
  • 0

Dj Crash

Dj Crash

Citromdí­jas

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 279 Hozzászólás
  • 0 köszönet
sad.gif Már két hete nem rugtam be sad.gif De az utolsó berugás az nagy faxa volt habáááá van 1-2 dolog amire nem emléxem:P Házibulik 4ever biggrin.gif
  • 0

MrWest

MrWest

Feltörekvő

• Kitiltott
  • PipaPipa
  • 0
  • 69 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Zimbabwe
  • Érdeklődés:Atomtámadás, sugárképződés, ilyesmi kis finom témák...
Bazz én tegnap beküldtem vagy 8 Absinthe-ot, aztán úgy kiborultam hogy na.
  • 0

Bécikeeee

Bécikeeee

Bambooocha

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 580 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Debrecen
én tegnap nem is ittam, de egyik haverom ivott helyettem és sztem helyettetek is! biggrin.gif
fél kilenckor felhívott (vagyis a bnője, mer a srác már nem tudott beszélni se) hogy mennjek el értük és vigyem haza haveromat. 10-re értem oda, a fűben a hányása mellett feküldve találtam rá. fél 12-ig hányt, meg józanodott. aztán mikor jobban lett bepakoltuk a kocsimba (járni nem tudott).
majd mikor már majdnem elértünk a házukig rosszul lett, majdnem berókázott a kocsiba. gyorsan megálltam aztán ki tettem a kocsiból. majdnem 3 órát voltunk egy parkolóban és ott feküdt a földön, én közben beültem a kocsiba, zenét hallgattam, játszottam a telón szal elvoltam biggrin.gif
hajnal 2.ig, csak hányt meg aludt, meg hányt, meg bőgött, meg hányt. összesen 12szer!!!
aztán jöttek a környékbeli haverjaim biggrin.gif letáboroztunk a gyerek mellé, rágyújtottak egy ganja-ra, meg boroskóláztak, aztán fél 3 felé már mindenki a földön heverészett.biggrin.gif

aztán magához tért végre a részeg haverom. mindenki ment haza, én hazavittem havert... az anyja bögve fakadt hoyg így készül a fia éreccségire biggrin.gif
  • 0

Creoque

Creoque

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 3065 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Gyor
Utolsó kirucc 3 hete volt már sad.gif

Gyűlölök másnapos lenni, szerintem annál sarabb dolog nincs mikor rájön az ember h ez elkerülhető lett volna ha nem piál annyit dry.gif smile.gif
A sztoriról jut eszembe... kb. 2 hónapja elmentünk bulizni 3 haverommal. Egyik srác KO volt este 10-re, de még úgy elszüttyögött éjfélig, amikor rámszólt az gyerek barátnője hogy vigyem már haza. Jól van... az kb. 3 óráig tartott, mivel teleokádta a taxit, az meg kitett bennünket. Onnantól gyalogoltunk -> ültünk -> pár lépés -> hányás, üldögélés... szóval remek BULI volt huh.gif unsure.gif
  • 0

blynd

blynd

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 34 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:NT City
elvileg ha 1 este iszol de még aznap este kijön belöled akkor másnap nem leszel másnapos

tehát cak akkor leszel ha részegen alszol el

egyik haverom mondta smile.gif

• 0

curly

curly

Haladó

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 342 Hozzászólás
  • 0 köszönet
nagyon ügyesek vagytok biggrin.gif
  • 0

MrWest

MrWest

Feltörekvő

• Kitiltott
  • PipaPipa
  • 0
  • 69 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Tudjuk, azért iszunk hogy még ügyesebbek legyünk biggrin.gif
  • 0

ReNigger

ReNigger

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 35 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Budapest->21.ker
Na ehez a topichoz nekem is hozzá kell szólnom! biggrin.gif

Zp-ben voltunk, Sub Bass koncerten...megbeszéltük hogy hazamegyünk rögtön a koncert után,de körülnéztünk még egy kicsit barátnőmmel,hátha találkozunk ismerősökkel.Nos ismerőssel nem talákkoztunk,de egy idegen pasi kedvesen meghívott minket egy egy narancs vodkára,majd a következőre,a következőre,és még egy párra biggrin.gif szóval fejenként 4-5 nari vodkát megittunk.Kb már azt se tudtuk,hogy hogy kerültünk be a medencébe,de valahogy mégis bent voltunk.Mikor kimásztam akkor vettem észre hogy nálam volt a telefonom,fényképezőm,meg az mp3-am wacko.gif sad.gif barátnőm meg elhagyta a fél papucsát,és úgy ment haza Újpestre biggrin.gif Aztán én még a hídon el is nyaltam haza felé...2 nagy vérző seb a térdemen,de semmi baj töretlenül mentem tovább biggrin.gif Haza értem olyan hajnali 4-re és mivel a koncert Hétfőn volt,így kedden suliba kellett menni..7-kor kelés wacko.gif blink.gif Ráadásul töri témazáró..hmm jó volt biggrin.gif megírtam,és a következő órában már nem emlékeztem rá... aztán áhitattal figyeltem hogy 2-es lett:D bealudtam a folyosón,és még kb 9-ig szédültem...na ilyet nem kívánok senkinek!! Szörnyű volt..de így visszagondolva elég vicces:D
  • 0

MrWest

MrWest

Feltörekvő

• Kitiltott
  • PipaPipa
  • 0
  • 69 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én is megint berugtam. 4 napig egyfolytában biggrin.gif. Sörfesztiválon voltam, aztán teljesen ki voltam borulva. Az utcán fetrengtünk a haverjaimmal a sárban alsógatyában, a kocsimat beborítottuk sárral, raktunk rá sárszirénát meg sár 01-es feliratot az elejére. Nagyon lol volt. Aztán haver kocsijával rallyztam, és elkaptak a Police-s bácsik, de ráb.tak, mert nem volt nálam a jogsim se. Nem büntettek meg, pedig be is voltam állítva. Nem kicsit, nagyon. Köszönöm, POLICE!!! biggrin.gif
  • 0

• Vendég
  • 0
  • köszönet
na én ma fogok mivel ma házi bulááááááj biggrin.gif KO lesz ma biggrin.gif
  • 0

Rathel

Rathel

Bambooocha

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 2
  • 544 Hozzászólás
  • 0 köszönet
na én is írjak valamit smile.gif

egy tök jó buliról jöttünk haza,a két haverommal.már akkor is úgy bevoltunk lőve....elénk jött egy csajszi.elkezdett dumálni hogy régen kapott már szép f*szt.én még részegen is gyanakodtam hogy prosti,de nem volt az.még most sem biggrin.gif
gondoltuk...ha már tényleg nem kér érte semmit,ok.mind hárman osztoztunk rajta. biggrin.gif utána elmentünk a házából,de még eszünkbe se jutott hogy megitatott velünk nem kevés töményt.kiértünk,SZINKRONBAN SZÉP SÁRGA RÓKA biggrin.gif utána lefetrengtünk,és az gyönyörködtünk a csillagokban.de arra jött 2 csaj az osztályból,és néz minket.észre sem vettem hogy ők azok.erre a haverom meg igen.mondja.Hé!ez nem az a két csaj az osztályodból?(és közbe szépen be kiabálta a nevem)
a csajok a haverjaimmal nem foglalkoztak,de engem meg egy kettőre fel,
és tökre de tényleg be voltunk baszva.és még halucináltam is biggrin.gif kívántam a haveroknak további jó napozást. biggrin.gif
erre pofon b*szott és látom tök este van...na innen már csak az jött hogy ott sajnáltak meg hogy hogy kerültem ide meg minden.felvittek az egyik házába,és mondtam,NE!TÖMÉNYT NE!!!!!már akkor is tökre ki voltam...a többi homályos.csak az nem hogy mikor felkeltem,látom még mindig ott vok abba a házba...
  • 0

Vulpin

Vulpin

Haladó

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 340 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Vérfürfő
  • Érdeklődés:Hajrá fradi! XD
Hehe,jó sztori. xD
Én tavaj egy árokban keltem fel, az árok szélének volt vodkásüveg nekitámaszva,mentsük ami menthető,hazavittem a maradékot. biggrin.gif
Azok a hülyék meg hazamentek nélkülem. -,-"
  • 0

Piero

Piero

Photographer

• ViP
  • 15
  • 5058 Hozzászólás
  • 4 köszönet
  • Lakhely:Budapest
Megkérek mindenkit, hogy ezek után hanyagolja a trágár szavak használatát! Köszönöm.
  • 0

Malacka_92

Malacka_92

Kisherceg

• Törzstag
  • 0
  • 1859 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Ercsi
nekem tegnap sikerült.
  • 0

Piero

Piero

Photographer

• ViP
  • 15
  • 5058 Hozzászólás
  • 4 köszönet
schumifun éjjel még más volt a véleményed.. laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

Goratorn

Goratorn

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 225 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Nekem egy fesztivál keretén belül sikerült egy rendkívül eredményes intenzív májmegnagyobbító kúrán részt vennem. Tesomék du. 4 érkeztek, mi addig haverral reggel lementünk a házba. Hát később kiderült ez hiba volt. Mire Bátyámék odaértek bennem meg haveromban bennünk volt egy üveg fütyi és a hozzá való sör (8-9 fejenként). Közbe játszottunk rugbyt ugy h akkora gáz nem volt. Na de akkor megérkeztek... Whisky, Bacardi, Beherovka, Vodka... Hát mondanom se kell este 10 kor film szakadás. Egyik ismerőst nem engedték be az egyik helyre, hát nem gáz haza kísérem. Bátyám mondta gyalog fél óra. Hát nem annyi volt 2 és fél órát sétáltam. Reggel gondoltam megvárom és tudtára adom hogy szakadjon meg. Megérkeztek reggel 7 re ( én előttük fél órával érkeztem meg) nem kevés szesz társaságában. Hát akkor még igyunk valamit. Erre drága testvérem elmélyülve magára nézett és megszólalt "Szerintem én beszartam" (nyugi csak sár volt laugh.gif ). 9 fele alvás nem tom meddig. Miután felébredtünk akkor fáradjunk el a legközelebbi becsület sűlyesztőbe. Mikor már sötét volt az egyik kollega elrugott egy labdát a pad felett és nem látta, hogy ott pad van és ugy ahogy kell átrohant rajta (ez a pad az a jófajta betonnal ötvözött volt) Egy pillanatig nem tudta senki lehet e röhögni. Képzeljétek el lendületből comb magasságba elkapni egy beton padot, majd ezután kézzen támaszkodni ugy h a lábaid az égnek állnak. Na akkor volt h télleg fájt mindenem a röhögéstől...

Életem egyik legjobb hétvégéje volt és az is marad. Bár.... Jövőre megint megyünk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

super woofer

super woofer

Kockafejű

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 15
  • 2195 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:a Hold
tegnap énis beeórugtam, mit szoltok hozzá????
vót házipálinka meg jagermeg sör
  • 0

marek007

marek007

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 245 Hozzászólás
  • 0 köszönet
én meg mult heten és ahoz mit szoltok ? wink.gif
  • 0

super woofer

super woofer

Kockafejű

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 15
  • 2195 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:a Hold
ügyes vagy
  • 0

torok222

torok222

Vicces Fiú

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 734 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Békéscsaba
Ajj nekem is vannak történeteim.. laugh.gif majd legközelebb még józanodok dry.gif
  • 0

a_grave_man

a_grave_man

• Törzstag
  • 5
  • 3184 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:California

Mikor már sötét volt az egyik kollega elrugott egy labdát a pad felett és nem látta, hogy ott pad van és ugy ahogy kell átrohant rajta (ez a pad az a jófajta betonnal ötvözött volt) Egy pillanatig nem tudta senki lehet e röhögni. Képzeljétek el lendületből comb magasságba elkapni egy beton padot, majd ezután kézzen támaszkodni ugy h a lábaid az égnek állnak. Na akkor volt h télleg fájt mindenem a röhögéstől...

Hát már nekem is fáj mindenem a röhögéstől! biggrin.gif
  • 0

trungs

trungs

Törzsvendég

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 482 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Ma reggel berúgtam, kora reggelre, égyomorra! biggrin.gif Még mindig érzem a hatását, pedig már ettem is. biggrin.gif
  • 0

Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 11 Hozzászólás
  • 0 köszönet
en meg a heverom annyira ki voltunk ütve szilveszterkor h összevesztünk egy tál szendviccsel
  • 0

a_grave_man

a_grave_man

• Törzstag
  • 5
  • 3184 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:California
Asszem most berúgtam fél deci Riserva San Bernardo Brandytől. biggrin.gif Héj héj héj figyelj, de ma még nem is ettem!
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó