suivante | 80 Telecharger Medieval Games – Wii Gratuit Medieval Games Wii telecharger torrent Jeux médiévaux à Wii apporte joueurs des centaines dannées à prendre part à une série de concours... | The Road

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Mit utálsz a Tömeg közlekedésben

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
36 válasz erre a témára

Rap boy15

Rap boy15

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 139 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én azt utálom a következő jármüvekben: Bus,Troli,Villamas=Kályha olyan melleg van, hogy az ember már Étolajal megy fel mással semmi értelme
Én ezért szeretem a Bicajozást.Mikkor utáltam meg a Bus,Troli,Villamosokat mikkor a haveromal kergetük a rendör autokat,motorokat xD Csak mert balesetett akartunk nézni,olyan lassú és meleg volt az út hogy bicajal 10 perc aladt meg jártuk volna szall ha valamiért utálod a Bus,Troli,Villamosokat írd le szépen ide;)
  • 0

cccc

cccc

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 114 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Vigyázz,mögötted! :)
Trolin,villamoson még nem ültem. Még nem is láttam olyat élőben.Vidék rulz. xD
Buszmegálló : Dohányzók,akik fejmagasságban fúják az arcunkba a füstöt,és nem érdekli ha a kisgyerek szívja be mellette.
Péntek,11-15 óra.Kollégium zárás,mindenki hazatódul. A sofőr nem nyitja ki a táskatartórészt. Sok hülyegyerek nem veszi le a hátáról a táskát,és "hátul még van hely,menyjenek már hátrébb",és az arcodba nyomja... (rosszabb esetben arcon csap vele,vagy egy ülő embert talál homlokon.)
Lányok aki megáll,mert a barátnőivel trécsel,de a többszöri felszólításra sem megy hátra. Az emberek alig félnek el mögötte de neki ez nem baj. Valamikor HÁROM busz elment előttünk,mire felfértünk!!! 3 órát vártunk egyhelyben,összetorlódva,mert mindenki fel akart jutni a következőre.
Miért nem tudnak egy korhadt csuklós buszt indítani? Inkább 2 "pótlóbuszt" küldenek,de ott is már az ajtóban állnak. röhejes. Télen az 1000 éves ikaruszban szét lehet fagyni,huzat van,nyáron meglehet sülni.
A metróval nincs bajom eddig,csak egyszer utaztam vele.
  • 0

Horysz

Horysz

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
én nem utálom, de szerintem te azért igen, mert egybeírják és nem szeretsz helyesen írni biggrin.gif
  • 0

hankock

hankock

Elérhetetlen

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 328
  • 9587 Hozzászólás
  • 111 köszönet
  • Lakhely:Erdély
én a tömeget utálom egyszerűen fogalmazva , tömegfóbiám van
  • 0

cccc

cccc

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 114 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Vigyázz,mögötted! :)
Még egy dolog : miért olyan mogorva a sofőrök többsége? ohmy.gif
Elhiszem,hogy unalmas,fárasztó,sok a hülye utas stb.Nem egy álom meló. :/
Persze amiket írtam,nem a tömegközlekedés hibája,hanem az utasoké.
  • 0

Johnny Tapia

Johnny Tapia

Vicces Fiú

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 766 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:BUENOS AIRES
azt, hogy nagy a tömeg. Jobb lenne ha csak páran lennének rajta pl a buszokon. Utálok tolongani a buszokon!
  • 0

kanndur

kanndur

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 42 Hozzászólás
  • 0 köszönet
A várakozást, és a magas jegyárakat.
  • 0

tom000

tom000

Haladó

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 4
  • 343 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Azt én sem tudom, hogy mogorvák... de kérdeztem, a sofőrtől, hogy egyik városban elmegy-e a vasútállomásig a busz, és ezt a választ kaptam: NEM, B*SZDMEG!!! Szinte ordítva... ohmy.gif
  • 0

zézsé78

zézsé78

Törzsvendég

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 413 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Phsyhofalváról
A tömeget! mad.gif
  • 0

koreg

koreg

Törzsvendég

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 430 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:-
Vidéki buszjáratokon a büdös (legtöbbször szó szerint!) öregasszonyokat akik úgy gondolják hogy mivel már sokkal közelebb vannak a halálhoz mint én, a busz ajtajában félrelökhetnek a szatyraikkal. Na és ezek amikor nekiállnak beszélgetni.. 1 órán keresztül nagyon idegölő megtudni hogy a város melyik boltjába mi mennyivel olcsóbb a másikhoz képest.

A másik ami idegesít, ez egyaránt előfordul nagyvárosokban és vidéken is, a kis 10en éves *khm* lányok (csak hogy ne legyek közönséges) csoportja akik állandóan vihognak ha nem vihognak akkor meg vagy azt vinnyogják hogy 'jujj de éééédeeeees' egy-egy rózsaszín telefonból elővillantott képre, vagy pedig csak általában ahogy 'beszélnek'. (persze tisztelet a kivételnek nem azt mondom hogy minden csaj ilyen)
  • 0

gresq2

gresq2

Lézengő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 3
  • 86 Hozzászólás
  • 5 köszönet
  • Lakhely:Debrecen
én a tömeget utálom nagyon!!!
  • 0

b.frenk

b.frenk

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1156 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Eger
Én azt utálom a buszon, mikor zenét hallgatok és a hülye -bocsánat a kifejezésért- plázap*csák annyira ordítva és viháncolva beszélnek hogy nem lehet hallani a zenét! Ja meg a tömeget. dry.gif
  • 0

Hestia

Hestia

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 36 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Utálom a zsúfoltságot,a meleget és az ebből adódó kellemetlen szagokat,utálom,ha rámtaposnak,vagy belém könyökölnek,és egy bocsánat helyett még rám néznek csúnyán! blink.gif Magától a tömegközlekedéstől is kiráz a hideg!
  • 0

Marky18

Marky18

Gumiszoba Szökevény

• Törzstag
  • 1
  • 4479 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Jász-Nagykun-Szolnok
  • Érdeklődés:Real Madrid, informatika és a szép lányok.
Csak néhány dolog: látják, hogy hajnalban ébredünk, hogy a jövőben az államért tehessünk. Erre ezek a pofátlan öregasszonyok megállnak a busz ajtajában, megtudják, mennyiért veszi a rohadt tököt a sofőr és 0.001 m/s-al elrobognak a busz közepébe. Ha valaki nem hagy nekik helyet, akkor majdnem a nyakadra tapos. Aztán a kisebbség büdösebb tagjai odaállnak a zsúfolt buszon, 3-an vannak annyi helyen, mint mi 8-an és nyomják a romadiscot. Olyan a szaguk, mint egy kukának! mad.gif Ezek után már kellemes, ha csak az idegesít fel, hogy mögöttem nyávognak plázap-k és lédi kakáznak. mad.gif
  • 0

flakeless

flakeless

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 213 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Abony
...az embereket....:/
  • 0

mikul

mikul

Haladó

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 387 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország
Én a tömeget,de legjobban azt utálom amikor felszállunk a buszra és mindenki aki már a buszon ül less hogy kiszáll fel ,oda fókuszáll mindenki,ja meg a nyálás gennyeket utálom a busz leghátuljába:-)
6 évig buszoztam!!!!
  • 0

Rap boy15

Rap boy15

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 139 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én meg azokat a vén trottyokat akik felszánlak mindig át kell adni a helyet ja és ma is jövök haza erre fel szál egy 65 éves nyanya és egy másik "idős" asszony át engedi neki a helyet erre a nyanya, hogy mi az, hogy ön agya át nekem a helyet miért nem ezek a fiatalok azt mondtam magamban ha nem ülsz le fogd be a pofádat kívül tágasabb smile.gif
------------------------------
A helyes írásomat mostantól a Fire fox ellenőrzi!:D
  • 0

Rap boy15

Rap boy15

Jómunkásember

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 139 Hozzászólás
  • 0 köszönet
-||- Kétszeres click volt egy modi ha erre jár ki törülheti ezt a szöveget!!!:)
  • 0

vricsi94

vricsi94

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 17 Hozzászólás
  • 0 köszönet
hát...nemtom találkoztatok-e már ilyennel,de egyik reggel mentem suliba és le volt hányva belülről a busz ajtaja:S
  • 0

kdávid15

kdávid15

Törzsvendég

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 440 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Nagykálló
pl:ha sokan vannak és megmozdulni nem lehet...
  • 0

david1519

david1519

Vicces Fiú

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 11
  • 730 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Erdélyi Magyar Tudományegyetem
  • Érdeklődés:Programozó, rádiós, elméleti fizikus és polihisztor
a tömegközlekedésben ? azt a hatalmas különbséget!
elmondom, hogy otthon amíg késnek a vonatok és nincs semmi ellene téve, a mávosok tesznek rá keresztbe, nem hogy mondjuk kaposvárról az út dombóvár felé 3 óra.. áá dehogy.. ez egyszer..
másodszor: itt a shinkansen késett 2 másodpercet és 2 tizedmásodpercet, képzeljétek az egész igazgatói vezetőséget kirúgták azzal hogy: ez elfogadhatatlan! sok a késés! 2 sec. az sok! ... na ezt a különbséget nem bírom.. bárcsak lenne otthon is normális a vonat például...
köszönöm, hogy leírhattam.
  • 0

szekiadam

szekiadam

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 21 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:suncity
A lassúságot..Főleg most. Mert én Szegedi vagyok, és fel van dúrva fél város, forgalomelterelések, dugók stbstb.. Mert most "rohamtempóban'' dolgoznak a tömegközlekedés bővítésén/újításán. És van egy lámpa a ménél múltkor 12p-et (!) állt a busz (fél menetidő normál esetben végállomástól-v.állomásig). Mert kb 4-5p piros jelzés után jön úgy 30mp zöld.. o.O Ami szinte semmi, főleg hogy több autós, buszos is állt előttünk. Az semmi hogy lépésben elindul a sor, még a zöld jelzés alatt meg kell állni, mert ahogy kikanyarodnak abból az utcából balra, (2sávos, egyirányú), a másik balra kanyarodó sávnak hátrébb lett rakva a ''záróvonala'' (ahol meg kell állni a lámpa előtt, az a vonal), pont azért hogy elférjenek a buszosok a kocsisok és a szemben lévő járdasziget mellett. Nahát vannak olyan drága autósok, akik semmibe veszik ezt az új vonalat, és a régi, szokott vonalnál állnak meg, előrébb. Hát mondanom sem kell, hogy így nem fér el a busz kanyarodáskor. Oké, megáll a sor, még ott tolatgatnak, értetlenkednek stb.. AGYBAJ.. Pedig nem egy új dolog ez az egész.. NAGYON nem..
De azért van 1-2 jóarc sofőr, aki 3cm-re ráhúz az ilyen autósokra, kürtöt folyamatosan nyomva. smile.gif Vagy épp a másik sávba áll be eleve, és a járdaszigeten átrakja a buszt. smile.gif
Arról már nem is írok, hogy a másik irányba menet amerre terelik a forgalmat, milyen az út.. Olyan érzésem van mintha vmi offroad versenyen lennék.. biggrin.gif Nem szép látvány most az a környék.. És minden nap min. 1x oda-vissza..

A környezet zajt okozó személyek ellen pedig tudom ajánlani az agybadugós Sony E. headset-et. megszűnik minden zaj.. biggrin.gif -nekem bevállt. ^^
Nah mind1, ez van. Még 1 év 2hónap a kocsi jogsiig. És akkor már mást lehet szidnom. biggrin.gif

De azért.. I love SZEGED! smile.gif
  • 0

sas1942

sas1942

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 284 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
a tömeget,büdöset,lassúságot
  • 0

14Iverson14

14Iverson14

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 299 Hozzászólás
  • 0 köszönet
én csak a buszozás utálom mert nálunk csak ez van és jönnek az öregek ilyen kis huzos kocsival ami beleakad a lábamba és húzza és húzza majd ki buktat szalad felfele a buszra
  • 0

halo2

halo2

Törzsvendég

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 494 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Szobám közepéről
Maga a tömeg irritál dry.gif
  • 0

SzegediXY

SzegediXY

Gumiszoba Szökevény

• ViP
  • 64
  • 4165 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Vajon?
Benne van a nevében és hát lasssúúúúúúúúú...
  • 0

Dyyf

Dyyf

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 51 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Pusztavám
én azt nem bírom, hogy jelzed a sofőrnek, hogy még te is felszállnál, de valami kis dolgod még van, erre az orrod előtt bevágja az ajtót.

Tegnap mondtam fateromnak, hogy velem is ez volt, aszongya: fiam, minden szívbaj nélkül rá kell b*szni az ajtóra, ha nem tetszik elmehet a p*csába.
  • 0

SzegediXY

SzegediXY

Gumiszoba Szökevény

• ViP
  • 64
  • 4165 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Vajon?
Én be szoktam neki mutatni. Márnemazért, de ha annyira nem siet, hogy megáll és leszál róla elbeszélgetni, akkor 3 másodpercet miért nem várhatott?
  • 0

Bubo_Cupropenis

Bubo_Cupropenis

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 13
  • 34 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Pécs
Azt, hogy mindig mindenhol várni kell a járművekre nem is keveset. Utána mikor vége jön, irtó lassan vánszorog, mindenhova bemegy, mindenhol megáll. Egyszóval lassú és drága és kényelmetlen.
Budapesten utálom a büdös csöveseket a buszokon, villamosokon és a kisebbségieket.
  • 0

majormaster

majormaster

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 1 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én a tömeget és azt hogy, olyan lassú hogy, fél óra mire hazaérek :s
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.