Robot Chicken | League of Legends Client 8.19 | Man Up – Cose Da Uomini Serie TV Streaming Download

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Téglafal Készítése

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
8 válasz erre a témára

alvin999

alvin999

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 1056 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Barlang
  • Érdeklődés:Gitározás | képszerkesztés | bicikli | rajzolás | D'n'B, Rock'n'Roll és minden ami jó zene | Jóbarátok
Téglafal készítése

1.Először is hozzunk létre egy új dokumentumot (File/New...) én egy 1024x768-as képen dolgoztam.
2.Most el fogjuk készíteni a hátteret, Filter/Noise/Add Noise... pipáljuk ki a Monochromatic-ot és az Amount-nak adjunk meg egy kis értéket (pl.:35%)

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

3.Ctrl+u, pipáljuk ki a Colorize-t, Hue-val álítsuk be a színt (én kékre álítottam), a Saturation kapjon nagyon alacsony értéket (pl.:5), a Lightnes 0 alatt legyen (pl.:-35)

4.Hozzunk létre egy új réteget, nevezzük el Mintának , most ezen fogunk dolgozni, Filter/Render/Clouds

5.Filter/Texture/Grain..., Grain Type legyen Vertical, az Intensity kapjon magas értéket (pl.:100), a Contrast közepes értéket kapjon (pl.:45)

6.Filter/Sketch/Bas Relief..., A Detail legyen magas (pl.:13), a Smoothness pedig alacsony (pl.:3)

7.Most megint új réteget hozunk létre nevezzük Színnek, most válasszuk ki a Gradient Tool-t és a színpalettán állítsunk be két egymáshoz közel álló színt, ajánlom a vöröset ugyan is ez adja a téglák szinét (pl.:#a90000 és #c02121) most pedig az egyik sarokból húzzuk a szembe lévő sarokba a színátmenetünket (lehet egy színt is használni, de színátmenettel jobban elkülönűlnek majd a téglák egymástól), most pedig az Opacity-t álítsuk egy közepes értékre (pl.:50%)

8.Ismét új réteget hozunk létre, ezt nevezzük el Repedésnek, most a Brush Tool-t használjuk és álítuk a mintázatát a képen láthatóra, az előlnézeti színt álítsuk feketére és szétszórva helyezzünk el egy-egy kattintással foltokat.

9.Most a Háttér (Backround) réteg után hozzunk létre egy új réteget amit nevezzünk el Téglának, majd az előtte lévő rétegeket tegyük láthatatlanná azzal hogy a rétegeknél elhelyezkedő kis szemre kattintunk most használjuk a Rectangle Tool-t és húzzunk egy téglalapot, akkorát amekkorát egy téglának szeretnénk, Duplikáljuk a layerünket(Layer/Duplicate Layer...) és a másolatot húzzuk a meglevő téglalap mellé, és ismeteljük el eszt addig amíg a képünket be nem telítitk a téglalapok, aztán jelöljük ki az összes Tégla layer-t a Ctrl lenyomásával majd Ctrl+E és ezzel egy réteget képzünk a sokból (Lehet külömböző mértű téglákat is csinálni, kinek hogy tetszik)

10.Tegyük láthatóva az összes réteget, majd kattintsunk jobb gombal a Minta rétegre és válasszuk ki a következőt: Create Clipping Mask, ezt végezzük el a Szín és a Repedés rétegekkel is

11.Kattintsunk Jobb gombal a Tégla rétegre (vagy ha átneveződött Tégla copy 9 vagy hasonló) és válasszuk ki a következőt: Blending Options..., pipáljuk ki a Drop Shadow-ot és az Outer Glow-ot az Outer Glow-nál álítsuk a Blend Mode-ot Multiply-re a szín legyen fekete a Spread alacsony legyen de nagyobb mint 0 (pl.:5) a Size szintén (pl.:7)

12.Hozzunk létre egy új réteget nevezzük Égetésnek és ennél is végezzük el a 10. pontban leírtakat, majd a Brush Tool-al Soft Round-os ecsettel a fessük feketére a téglák függőleges széleit és álítsuk a réteget Overlay-ra
Ezzel kész is a falunk:

Légyszives rakjátok fel hogy ti mire jutottatok.
  • 0

kenny_evo

kenny_evo

Citromdí­jas

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 288 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Grat hozzá spanom:D
  • 0

alvin999

alvin999

Betűszaporító

• Törzstag
  • 0
  • 1056 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Érdeklődés:Gitározás | képszerkesztés | bicikli | rajzolás | D'n'B, Rock'n'Roll és minden ami jó zene | Jóbarátok
Thx biggrin.gif
  • 0

m33ck

m33ck

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 231 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Hungary
  • Érdeklődés:Reason,Cubase,Nuendo,Sonar,T-Racks,Sound Forge,Traktor,Pro Tools,FL
Kira, csak kár hogy Corel-t használok, de ott is összejött egy hasonló smile.gif
ThnX bro!
  • 0

hhPr3no

hhPr3no

Kockafejű

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 2202 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én hiányolom a képeket, ha meglátom hogy jól néz ki egy tutor végeredménye megcsinálom, de úgy h nincs kép úgy biztos mert kíváncsi vagyok a végeredményre biggrin.gif

Gondolom azért nincsenek képek mert nem valami nehéz, megcsinálom, kösz a tutort.
  • 0

alvin999

alvin999

Betűszaporító

• Törzstag
  • 0
  • 1056 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Ööö...képek? biggrin.gif ...2007. Aug 7-én még voltak laugh.gif
  • 0

enisz

enisz

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 3301 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország
gondolom te is a képfeltöltő.hu-ra dobálgattad a képeket... na ott egyszer volt egy hatalmas nagy karbantartás, szerintem az összes képet törölték, vagy áthelyezték, vagy én nem tudom, de hogy az eddig címükön nem lehet elérni őket, az biztos
  • 0

alvin999

alvin999

Betűszaporító

• Törzstag
  • 0
  • 1056 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Hát igen ott voltak a képek, csak hogy mióta elszállt a winyóm sehol sincs meg laugh.gif
De majd pótolom ha unatkozom biggrin.gif
  • 0

hhPr3no

hhPr3no

Kockafejű

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 2202 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Hát akkor muszáj leszek megcsinálni mert kíváncsi vagyok a végeredményre biggrin.gif
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó